KUP SWOJE ALPINE - SALON ALPINE PIETRZAK

Samochody Alpine dostępne od ręki!

Szukasz samochodu sportowego, w którym poczujesz prawdziwe emocje, nieopisaną przyjemność z jazdy i najwyższy komfort? Chcesz dowiedzieć się jakie obecnie samochody Alpine dostępne od ręki oferujemy w salonie Alpine Pietrzak?

Sprawdź Alpine dostępne od ręki i nie czekaj z realizacją marzeń!

Zarezerwuj swoje Alpine w salonie Pietrzak

Najlepszym sposobem na poznanie samochodu jest osobista wizyta w salonie Alpine  Pietrzak. Nasi doradcy odpowiedzą Ci wszystko na temat modelu, który Cię interesuje, a także odpowiedzą na Twoje pytania. Jazda testowa Alpine natomiast, pozwoli Ci zweryfikować swoje oczekiwania wobec samochodu i poczuć czy do siebie pasujecie. Samochody tej wyjątkowej marki pojawiają się w limitowanych edycjach dlatego jeżeli zależy Ci, aby stać się właścicielem jednego z nich, odwiedź salon Alpine Pietrzak i dokonaj rezerwacji osobiście lub skorzystaj z aplikacji Alpine dostępnej na AppStore lub Google Play.

Skonfiguruj swoje Alpine

Marzysz o samochodzie sportowym, który jak najlepiej będzie odzwierciedlał Twój charakter, gust, estetykę i odpowiadał Twoim wymaganiom? W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie Konfiguratora, dzięki któremu możesz stworzyć Alpine maksymalnie dopasowane do Twoich potrzeb!

Jazda testowa Alpine Pietrzak

Jazda testowa Alpine to obowiązkowy punkt w drodze do realizacji marzenia o sportowym samochodzie! Usiądź wygodnie w kubełkowym fotelu. Chwyć za sportową kierownicę. Włącz silnik i wsłuchaj się w jego wyjątkowy dźwięk. Czas ruszyć w trasę i przetestować jego możliwości na drodze. To będzie pełna emocji podróż, zobaczysz!

Umów się na jazdę testową w salonie Alpine Pietrzak!

 

Wprowadzenie

Marka Alpine, założona we Francji w 1955 roku, stała się legendą po zwycięstwie A110 „Berlinette” w rajdzie Monte Carlo w 1971 roku. w 1973 roku Alpine powtórzyła ten wyczyn i została zarazem zwycięzcą w pierwszych Rajdowych Mistrzostwach Świata. Następne lata przyniosły Alpine kolejne sukcesy we Francji i za granicą. Ich ukoronowaniem było zwycięstwo zdobyte w 1978 roku przez A442b w wyścigu 24H Le Mans.

Nowe A110 jest współczesną interpretacją ponadczasowych kanonów, które złożyły się na sukces Alpine: zwinność, lekkość, kompaktowe wymiary. Alpine to także obietnica natychmiastowej przyjemności prowadzenia samochodu, codziennie i dla wszystkich.