FINANSOWANIE ALPINE PIETRZAK

Interesuje Cię finansowanie Alpine? Nasi specjaliści z salonu Alpine Pietrzak z przyjemnością szczegółowo przedstawią Ci dostępne możliwości i warunki finansowania Twojego nowego samochodu sportowego!

➡️ Alpine A110 w leasingu lub w kredycie 50/50

Jeżeli rozważasz wybór Alpine A110 w Alpine Pietrzak, podczas rozmowy z naszym doradcą zapytaj o wyjątkową ofertę A110 w leasingu w specjalnym finansowaniu z niską ratą i dużym wykupem lub w kredycie 50/50.

Abyśmy mogli przygotować dla Ciebie dedykowaną ofertę, prosimy o kontakt z Adamem Augustinem – mailowo: adam.augustin@grupapietrzak.pl lub telefonicznie: 602 481 867.

*Szczegółowe warunki leasingu dla przedsiębiorstw oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. są dostępne u Autoryzowanego Partnera Alpine Pietrzak.

*Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej. Stan oferty na 25.01.2024 r.

Wprowadzenie

Marka Alpine, założona we Francji w 1955 roku, stała się legendą po zwycięstwie A110 „Berlinette” w rajdzie Monte Carlo w 1971 roku. w 1973 roku Alpine powtórzyła ten wyczyn i została zarazem zwycięzcą w pierwszych Rajdowych Mistrzostwach Świata. Następne lata przyniosły Alpine kolejne sukcesy we Francji i za granicą. Ich ukoronowaniem było zwycięstwo zdobyte w 1978 roku przez A442b w wyścigu 24H Le Mans.

Nowe A110 jest współczesną interpretacją ponadczasowych kanonów, które złożyły się na sukces Alpine: zwinność, lekkość, kompaktowe wymiary. Alpine to także obietnica natychmiastowej przyjemności prowadzenia samochodu, codziennie i dla wszystkich.