Już wkrótce 8. La Route – DOLOMITES

Wyrusz z nami w niezapomnianą podróż! Po raz kolejny, podobnie jak w ubiegłym roku Alpine Pietrzak zaprasza Klientów i miośników arki Alpine do udziału w La Route, podczas któego wspólnie przemierzymy Dolomity!

To doskonała okazja, by samochody Alpine trafiły tam, gdzie zrodził się ich duch – na górskie serpentyny w urokliwych rejonach Alp. W dniach 12-17.06.2024 wspólnie przemierzymy niejedną przełęcz, odwiedzimy austriackie kurorty i zaczerpniemy świeżego, górskiego powietrza, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Więcej informacji na temat nadchodzącego La Route oraz listę atrakcji, jakie przygotowaliśmy na każdy z dni wspólnej wyprawy, znajdą Państwo na stornie LaRoute.pl.

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności

Wprowadzenie

Marka Alpine, założona we Francji w 1955 roku, stała się legendą po zwycięstwie A110 „Berlinette” w rajdzie Monte Carlo w 1971 roku. w 1973 roku Alpine powtórzyła ten wyczyn i została zarazem zwycięzcą w pierwszych Rajdowych Mistrzostwach Świata. Następne lata przyniosły Alpine kolejne sukcesy we Francji i za granicą. Ich ukoronowaniem było zwycięstwo zdobyte w 1978 roku przez A442b w wyścigu 24H Le Mans.

Nowe A110 jest współczesną interpretacją ponadczasowych kanonów, które złożyły się na sukces Alpine: zwinność, lekkość, kompaktowe wymiary. Alpine to także obietnica natychmiastowej przyjemności prowadzenia samochodu, codziennie i dla wszystkich.