Już wkrótce La Route w Sudetach!

Już wkrótce – po udanym La Route Preludé – pora na kolejne wyjazdowe spotkanie miłośników marki i naszej polskiej rodziny Alpine. Przed nami La Route Sudety, który odbędzie się w terminie 25-28.04.2024. W osiem załóg udamy się w podróż po polskich górach, podziwiając najbardziej malownicze tereny Sudetów i korzystając z przyjemności, jaką sprawia podróżowanie Alpine A110.

W planach mamy nie tylko niezliczone przełęcze, oferujące niesamowite widoki podczas jazdy. Na naszej liście miejsc do odwiedzenia jest także Zamek Książ oraz Masyw Śnieżnika. Mamy ogromną nadzieję, że pogoda dopisze, dzięki czemu kolejny już La Route będzie okazją do zintegrowania polskiej społeczności Alpine, a przy okazji zwrócenia uwagi na piękno naszego kraju.

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności

Wprowadzenie

Marka Alpine, założona we Francji w 1955 roku, stała się legendą po zwycięstwie A110 „Berlinette” w rajdzie Monte Carlo w 1971 roku. w 1973 roku Alpine powtórzyła ten wyczyn i została zarazem zwycięzcą w pierwszych Rajdowych Mistrzostwach Świata. Następne lata przyniosły Alpine kolejne sukcesy we Francji i za granicą. Ich ukoronowaniem było zwycięstwo zdobyte w 1978 roku przez A442b w wyścigu 24H Le Mans.

Nowe A110 jest współczesną interpretacją ponadczasowych kanonów, które złożyły się na sukces Alpine: zwinność, lekkość, kompaktowe wymiary. Alpine to także obietnica natychmiastowej przyjemności prowadzenia samochodu, codziennie i dla wszystkich.