Alpine Pietrzak na International Motor Show „Auto 2024”

Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne w Rydze, International Motor Show „Auto 2024”, to bez wątpienia największe i najwspanialsze wydarzenie branży motoryzacyjnej w krajach bałtyckich. Każdego roku zarówno tysiące fanów motoryzacji, jak i profesjonalistów z branży z całej Europy i krajów skandynawskich przybywają do Rygi, by zapoznać się z nowościami i odkryć rozmaite modele samochodów. W 2024 roku odbędzie się 28. edycja tego wydarzenia, które będzie mieć miejsce w Międzynarodowym Centrum Wystawowym Kipsala w Rydze. Wśród uczestników, którzy odwiedzą łotewskie targi, pojawi się także Alpine Pietrzak – jako jedyny wystawca z Polski.


To nasze pierwsze targi w krajach bałtyckich, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich odwiedzających International Motor Show Auto 2024” w Rydze w nasze gościnne, targowe progi. Znajdziecie nas na hali 2, na stoisku B4. Oprócz naszych przedstawicieli, gotowych odpowiedzieć na pytania związane zarówno z marką Alpine, jak i dostępnymi w naszej ofercie modelami, czekać będzie na Państwa znajdujący się na wystawie niebieski model Alpine A110 S oraz drugi, bliźniaczy, którym będzie można odbyć z naszym przedstawicielem jazdy próbne. Liczymy na Państwa obecność, a zatem... Do zobaczenia!

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności

Wprowadzenie

Marka Alpine, założona we Francji w 1955 roku, stała się legendą po zwycięstwie A110 „Berlinette” w rajdzie Monte Carlo w 1971 roku. w 1973 roku Alpine powtórzyła ten wyczyn i została zarazem zwycięzcą w pierwszych Rajdowych Mistrzostwach Świata. Następne lata przyniosły Alpine kolejne sukcesy we Francji i za granicą. Ich ukoronowaniem było zwycięstwo zdobyte w 1978 roku przez A442b w wyścigu 24H Le Mans.

Nowe A110 jest współczesną interpretacją ponadczasowych kanonów, które złożyły się na sukces Alpine: zwinność, lekkość, kompaktowe wymiary. Alpine to także obietnica natychmiastowej przyjemności prowadzenia samochodu, codziennie i dla wszystkich.