Wyróżnij się, sięgając po odzież Alpine Pietrzak!

Wprowadź do swojej kolekcji elementy ubioru, który nie tylko podkreślą Twój styl, ale także wyrażą pasję do motoryzacji. Wprowadzamy na rynek gamę odzieżową Alpine Pietrzak, w której ofercie znajduje się merch, łączący w sobie elegancję, funkcjonalność i miłości do samochodów Alpine.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi nowymi produktami:

Daj wyraz swojemu indywidualnemu stylowi i miłości do motoryzacji, wybierając nasze produkty z gamy odzieżowej Alpine Pietrzak. To nie tylko ubranie, to manifestacja Twojej pasji i gustu, której nie sposób przejść obojętnie. Elegancja, komfort i wyjątkowy design - to wszystko znajdziesz w wyżej wymienionych produktach z motywem samochodu Alpine.

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności

Wprowadzenie

Marka Alpine, założona we Francji w 1955 roku, stała się legendą po zwycięstwie A110 „Berlinette” w rajdzie Monte Carlo w 1971 roku. w 1973 roku Alpine powtórzyła ten wyczyn i została zarazem zwycięzcą w pierwszych Rajdowych Mistrzostwach Świata. Następne lata przyniosły Alpine kolejne sukcesy we Francji i za granicą. Ich ukoronowaniem było zwycięstwo zdobyte w 1978 roku przez A442b w wyścigu 24H Le Mans.

Nowe A110 jest współczesną interpretacją ponadczasowych kanonów, które złożyły się na sukces Alpine: zwinność, lekkość, kompaktowe wymiary. Alpine to także obietnica natychmiastowej przyjemności prowadzenia samochodu, codziennie i dla wszystkich.