Salony Alpine Pietrzak w dniu 14.10. będą zamknięte

Szanowni Państwo, od dziś do niedzieli czekamy na Was na naszym stoisku podczas targów Warsaw Motor Show. Wydarzenie to, jak już wspominaliśmy, odbywa się w kompleksie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, a nasze stoisko ma numer D1.24

Chcąc jak najlepiej przygotować się na przyjęcie wszystkich gości na naszym stoisku, zdecydowaliśmy się nie otwierać podczas weekendu naszych salonów w Warszawie i Katowicach. Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy w gościnne progi naszych salonów ponownie od poniedziałku, tymczasem – mamy nadzieję – do zobaczenia na targach!

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności

Wprowadzenie

Marka Alpine, założona we Francji w 1955 roku, stała się legendą po zwycięstwie A110 „Berlinette” w rajdzie Monte Carlo w 1971 roku. w 1973 roku Alpine powtórzyła ten wyczyn i została zarazem zwycięzcą w pierwszych Rajdowych Mistrzostwach Świata. Następne lata przyniosły Alpine kolejne sukcesy we Francji i za granicą. Ich ukoronowaniem było zwycięstwo zdobyte w 1978 roku przez A442b w wyścigu 24H Le Mans.

Nowe A110 jest współczesną interpretacją ponadczasowych kanonów, które złożyły się na sukces Alpine: zwinność, lekkość, kompaktowe wymiary. Alpine to także obietnica natychmiastowej przyjemności prowadzenia samochodu, codziennie i dla wszystkich.