Alpine Pietrzak na targach Warsaw Motor Show

Szanowni Państwo, już w nadchodzący weekend serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stosika Alpine Pietrzak na targach Warsaw Motor Show 2023. Te największe targi motoryzacyjne w Polsce będą mieć miejsce na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Tegoroczna edycja będzie kolejną – po tej z 2019 roku – na której pojawimy się wraz z oferowanymi przez nas modelami samochodów sportowych.

Już za kilka dni z przyjemnością zaprezentujemy Państwu takie modele, jak Alpine A110, A110GT oraz A110S. Gorąco namawiamy do wyczerpujących rozmów z naszymi doradcami oraz przedstawicielami!

Do zobaczenia w dniach 13-15 października!

Inne aktualności

Pokaż wszystkie aktualności

Wprowadzenie

Marka Alpine, założona we Francji w 1955 roku, stała się legendą po zwycięstwie A110 „Berlinette” w rajdzie Monte Carlo w 1971 roku. w 1973 roku Alpine powtórzyła ten wyczyn i została zarazem zwycięzcą w pierwszych Rajdowych Mistrzostwach Świata. Następne lata przyniosły Alpine kolejne sukcesy we Francji i za granicą. Ich ukoronowaniem było zwycięstwo zdobyte w 1978 roku przez A442b w wyścigu 24H Le Mans.

Nowe A110 jest współczesną interpretacją ponadczasowych kanonów, które złożyły się na sukces Alpine: zwinność, lekkość, kompaktowe wymiary. Alpine to także obietnica natychmiastowej przyjemności prowadzenia samochodu, codziennie i dla wszystkich.